فراخوان نخستین جشنواره تئاتر خیابانی مهر البرز (با رویکردی به آسیب ها و معضلات اجتماعی)

پژواک فرهنگ و هنر البرز

فراخوان نخستین جشنواره تئاتر خیابانی مهر البرز (با رویکردی به آسیب ها و معضلات اجتماعی)


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، موسسه فرهنگی هنری سپهر مهر و ماه ، با حمایت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نخستین جشنواره تئاتر خیابانی مهر البرز را برگزار می کند.   

دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی مهر البرز در نخستین دوره خود پذیرای آثاری خواهد بود که در عین وفاداری به واژه ارزشمند تئاتر در تولید اثر هنری خود به وفاق و انسجام خانواده، گسترش فرهنگ اصیل خانواده های ایرانی اسلامی، آگاهی بخشی و دانش افزایی مردم درباره آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد، بیکاری، طلاق، فقر فرهنگی، مشکلات اقتصادی و نیز اهمیت ویژه به رعایت بهداشت فردی در گسترش بیماری‌های واگیردار پرداخته و یا برای پیشگیری از این آسیب ها راهکارهای اصولی و منطقی نشان داده باشند.

با توجه به شرایط کنونی دنیا و کشور، چنانچه در تاریخ برگزاری جشنواره فراگیری ویروس کرونا افزایش یابد ستاد برگزاری در نخستین فرصت و پس از اخذ مجوز های لازم این جشنواره را برگزار خواهد کرد. 

همچنین بازبینی و معرفی آثار راه یافته به جشنواره در تاریخ قید شده در فراخوان انجام خواهد شد و چنانچه تاریخ برگزاری بنا به هر دلیلی تغییر یابد، آثار پذیرفته شده و همچنین پرداخت کمک هزینه گروه ها (تنخواه) در تاریخ جدید که از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام خواهد شد هیچگونه تغییر و جابجایی را شامل نمی شود.

منبع:  سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

نظرات کاربران