بحث آزاد انگلیسی (free discussion) چیست؟

بحث آزاد انگلیسی در کرج

بحث آزاد انگلیسی (free discussion) چیست؟


بحث آزاد انگلیسی (free discussion)  چیست؟ 

بحث آزاد انگلیسی یا free discussion  همانطور که از اسمش پیداست به گفتگوی میان چند نفر حول یک یا چند موضوع خاص گفته می شود. در جلسات بحث آزاد انگلیسی از دو تا بیست نفر بستگی به زمان و موضوع مورد بحث میتوانند شرکت کنند. 

جلسات بحث آزاد انگلیسی به دو صورت برگزار می شود: در حالت اول موضوع به تمامی شرکت کنندگان اعلام می شود و هر کس به تربیت نظر خود را می اظهار می کند و اگر نقدی بر صحبت دیگران داشت در همان زمان داده شده اعلام میکند. این روش برای جلسات با تعداد نفرات بالا انجام می شود و موجب برقراری نظم در برگزاری جلسه می شود. در حالت دوم بعد از اعلام موضوع هر شخص نظر خودش را اعلام میکند، هر کسی میتواند وارد بحث شود و نظر دیگران را نقد کند. اینگونه جلسات حتما نیازمند یک گرداننده یا لیدر دارند تا نظم جلسه را برقرار کند و از خارج شدن از موضوع مورد بحث جلوگیری کند. 

جلسات بحث آزاد انگلیسی (free discussion) ; کافه تاک کرج به شکل دوم برگزار می شود.

 

جلسات بحث آزاد انگلیسی (free discussion)  مناسب چه کسانی است؟

همه زبان آموزان و علافمندان به زبان انگلیسی برای قرار گرفتن در یک شرایط واقعی جهت محک زدن توانایی صحبت کردن به انگلیسی نیاز به جلسات فری دیسکاشن دارند. اما بطور خاص جلسات فری دیسکاشن مناسب افراد زیر است:

- دانشجویان زبان انگلیسی

- زبان آموزان سطح متوسط به بالا

- تور لیدر ها 

ا- فرادی که قصد مهاجرت دارند

- همه علاقمندان به زبان انگلیسی

- و کلیه کسانی که برای آزمون های بین المللی آیلتس یا تافل آماده می شوند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جلسات بحث آزاد (FREE DISCUSSION)  کافه تاک که به میزبانی آکادمی پژواک برگزار می گردد اینجا کلیک کنید و یا از طریق واستپ با شماره 09105609831  در ارتباط باشید.a

 

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید